Tooted

Liitu uudiskirjaga

Makseviisid

makseviisid

Tarneviisid

makseviisid

Hakka fänniks Facebookis

Tellimisinfo

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses kingadkotid.ee kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning OÜ Lemon shop(edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

 

Turvaline maksekeskkond

Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)
Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

 

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimus-arve alusel.

Kasutades maksmiseks pangalinki on võimalik tasuda SEB, Swedpanga pankades.

Samuti on võimalik tasuda mistahes panga krediitkaardiga.

Juhul, kui soovite maksta ülekandega arve alusel mõnest teisest pangast, siis palun saatke meile e-meil soovitud toodete ja suurustega aadressile info@kingadkotid.ee  ja saadame teile vastu arve, mille alusel saate tasuda endale sobivast pangast.Tellimus läheb töösse peale arve täielikku tasumist.

Kuidas osta kingadkotid.ee e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu "Edasi" peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valides makseviisiks:

 1. Pangalingiga- Swedbank, SEB pangalingiga
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb pangalinkide valik piltide näol. Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Peale tellimuse tasumist saadetakse Teie e-posti arve.

Transport

 • SMARTPOST pakiautomaat (3.- EUR)

  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.


            Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.

 • OMNIVA pakiautomaat (3.-EUR) 
 • EESTI POST postkontorisse (3.-EUR)

            Pakk saadetakse Teile lähimasse Eesti Post postkontorisse- vastavalt teie poolt antud aadressile

               

 • KULLERIGA KOJU VÕI TÖÖLE Smartkuller (5.- EUR)

             Kauba toob Teile koju või tööle kuller.

            Teiega võetakse personaalselt  telefoni teel ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg ja koht(kodus või tööl) kauba  kätte   saamiseks.
            

 

 • Transport Soome (9.-EUR)

             Pakk saadetakse Teile lähimasse postkontorisse Soome või Soome Smartposti pakiautomaati

 

 • Tulen ise järgi -Tallinnas Väike-Ameerika 8 (tasuta) - VÕTAME TEIEGA EELNEVALT KIRJA TEEL ÜHENDUST, kui teie kaup on valmis järgi tulemiseks.

              Kaubale on võimalik ise järgi tulla Tallinnas aadressile Väike-Ameerika 8 tuba 113 esmaspäeviti ja reedeti kell 17.30.-18.30.

              Igapäevaselt ladu meil avatud ei ole.

 

        

Kohe laos olevate toodete tellimused täidetakse pärast makse laekumist  1-4  tööpäeva jooksul.Kui ühes tellimuses on koos kohe laos olevad tooted ja ette tellimisel tooted, siis saadame teile tooted siis, kui ka ette tellimisel kaup on meile lattu jõudnud.Kui soovite kohe laos olevad tooted varem kätte saada, siis tuleb vormistada 2 eraldi tellimust- üks kohe laos olevatele toodetele ja teine ette tellimisel toodetele.

Ette tellimisel toodete tavapärane tarneaeg on 5-10 tööpäeva.Kauba saadavus on märgitud iga toote juures suurusnumbrite valiku all - kohe laos-tarne 1-4 päeva / ette tellimisel  5-10 päeva.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit, võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja me  teavitame Teid transpordi maksumuse osas.

Kaupade vahetus või tagastus

Kauba tagastamis ja vahetamis õigus on 15 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis  kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud ega kantud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba tagastamisega seotud kulud jäävad tellija kanda.

Juhul, kui soovite kauba vahetust, siis vahetuseks saadetud toodete postikulu jääb meie kanda ehk selle eest postikulu  me ei küsi.

Kaubad palume tagastada Peetri Selveri Smartposti või Omniva pakiautomaati ja saaja numbriks tuleb märkida 5145245.Pakendil peab olema kindlasti märgitud saatja(tellimuse vormistanud inimese nimi) nimi.Kui soovite tellitud toote vahetada mõne teise numbri või toote vastu, siis palun saatke meile vastav info aadressile info@kingadkotid.ee

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo


Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt  ühendust telefonil 51 45 245 või E-posti teel: info@kingadkotid.ee